Kontrolné dni na ministerstvách - Propaganda na pokračovanie

Autor: Martin Škopec Antal | 11.3.2013 o 6:45 | (upravené 11.3.2013 o 7:23) Karma článku: 21,21 | Prečítané:  800x

Vo svojom nedeľnom monológu v televízii TA3 Hypnotizér ľudu slovenského (premiér) opäť spomenul (takzvané) Kontrolné dni na ministertvách. Vo štvrtok 20. decembra 2012 denník Sme uverejnil môj článok pod názvom Premiér bdie. Text pojednáva o propagandistickej účelovosti návštev presedu vlády v rezortoch. Dovolím si preto niektoré kľúčové pasáže článku odcitovať a adresovať ich tak najmä novinárom, redaktorom a moderátorom, ktorí sa mentálne zasekli v rokoch 1948 až 1989 a smerácku propagandu rozširujú, akoby nevedeli, že ide o kamufláž. Alebo naozaj nevedia..? Nedochádza im, že Pán nepostrádateľný vlastne "kontroluje" sám seba..?

"Pán premiér musí navštevovať ministerstvá, aby nás presvedčil, že vládou naprogramovaný život bude klapať ako má. Vlaky budú odchádzať a prichádzať načas, policajti pochytajú všetkých zlodejov a handry upratovačiek na ministertvách budú pripravené odstraňovať neželanú "protislovenskú" nečistotu. Aj masmédiá občas svoj hodnotovo - obsahovo vyplienený priestor zapĺňajú "informáciou" o návšteve premiéra v tom - ktorom rezorte. Že kontrolný deň rezortu je v skutočnosti iba propagandou, si uvedomuje ten, kto nezabudol na tlačovo - rozhlasovo - televíznu propagandu červenokožcov spred novembra 1989. Aj náš starostlivec o blaho národa sa snaží vytvárať dojem, že súčasná vládostrana má pod kontrolou každú maličkosť. Propagandistické ťaženie pokračuje v prerušovaných intervaloch a masmédiá predhadzované mediálne úlovky konzumujú. Po prežutí vypľujú do hrnca vrejného "záujmu". Mnoho ľudí následne nadobúda dojem, že premiér spáva len dve hodiny denne a zvyšok času pracuje v prospech celku." P.S. Svojho času som videl obraz, na ktorom boli namaľované rozosmiate, rozradostené deti, ktoré bežia ulicou. Obraz mal názov: Videli Stalina.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?