Rok 2015: Príprava na ústavnú väčšinu Smeru - SD a KDH

Autor: Martin Škopec Antal | 30.12.2014 o 9:10 | Karma článku: 9,07 | Prečítané:  1004x

Z hľadiska politického bude rok 2015 prípavou na ústavnú väčšinu Smeru - SD a KDH. Budúce vládnokoaličné spojenectvo uvedených subjektov treba vnímať v kontexte chápania mentality ich voličskej základne, ale aj v zmysle videnia sebadeštrukčnej činnosti strán a straničiek, ktroré sa budú navzájom popravovať tupou sekerou. Predseda KDH správne (aj keď neverejne) konštatuje, že strany opozície sú v troskách. Faktom je, že ešte vznikne veľa strán a straničiek absurdného razenia, ktoré dodajú bolestnému predvolebnému divadielku to "správne" korenie.  

Volebná kampaň KDH sa začína siedmeho februára 2015. Volebná kampaň Smeru - SD je permanentná a neotrasiteľná vo svojom odhodlaní vyrábať kar z každej oslavy (a naopak). Spojenectvo pochmúrností, strašenia, hier a pseudoochranárstva je najlepšou šancou vytvoriť rodinu na úrovni vládnej spolupráce. Ostatné bude vecou vzájomnej konverzácie pozostatkov, ktoré sa horko-ťažko dostanú do parlamentu (nová DaDaopozícia).

Budúca koaličná spolupráca Smeru - SD a KDH je prirodzená a vypočítateľná. Svoju politiku vnímajú ako nástroj na "riadenie spoločnosti". Štát, ako forma komunikácie medzi učiteľom a žiakom. V Smere - SD a v KDH sa skutočne domnievajú, že človek by nemal len tak spontánne plávať v jazere plurality. Treba mu povedať, čo je vhodné, čo nevhodné, kde je voda hlboká a kde je naopak vody menej. Riadená demokracia, riadený vzťah k matérii, k duchovnu, k ľudskej sexualite a ku všetkému, čo je ešte uSmerniteľné. Spojenie marxistického nazerania na spoločenský organizmus PLUS kostolnícka politika. Nie rovno diktatúra, ale porcovaná demokracia orbánovského formátu.

Rok 2015 bude prípravou na ústavnú väčšinu Smeru - SD a KDH. Zároveň však aj v novom roku budeme môcť hovoriť svoje NIE a to je podstatné.

Bezpohlavné pritakávanie prenechajme ľuďom, ktorí cítia priam chronickú potrebu nechať sa ovládať, lebo neveria tomu, že môžu niečo zmeniť. 

Pošlime im slová klasika: Odvracajú sa od skutočnosti, ktorá sa im nepáči a zbožňujú klam, keď ich oslňuje...

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?