Od roku 1968 Američania okupovali ČSSR a pred rokom anektovali Krym - Neveríte?

Autor: Martin Škopec Antal | 21.2.2015 o 7:20 | (upravené 21.2.2015 o 7:40) Karma článku: 15,78 | Prečítané:  4858x

Od roku 1968 Američania okupovali ČSSR a pred takmer rokom anektovali Krym - Neveríte? Podľa logiky istej časti populácie sme boli a sme súčasťou permanentnej americkej agresie, okupácie. Vraj všetky udalosti treba vidieť v širších súvislostiach. Vraj potom zistíme "ako to všetko bolo". Tak teda nie Rusi, ale Američania nás tu od augusta roku1968 "oblažovali" svojou vojenskou prítomnosťou. A po Kryme behali neoznačení vojaci tmavej pleti, menej tmavej pleti a tiež niekoľko belochov, ktorí dostali z Bieleho domu príkaz, aby zabrali ďalšie územie. Kurňa! A kto môže za Ebolu?  

Podľa logiky časti populácie bol aj November 1989 v americkej réžii. To ale znamená, že aj Vladimír Mečiar bol dôsledkom "americkej réžie" (veď On bol dôsledkom Novembra 1989). A taktiež Róbert Fico je dôsledkom Novembra 1989, lebo veď funguje v systéme parlamentnej demokracie a tá je dôsledkom Novembra 1989. A čo taký Kotleba, ktorý nadáva na USA? Aj On je dôsledkom réžie Američanov...? 

Kurňa! A čo ten Západ? Tá jeho kultúra...?

Aj The Beatles boli dielom dekadentného Západu? Samozrejme! Tie ich dlhé vlasy. A čo skupina Kiss? Pomaľované torpéda, ktoré mali za cieľ zničiť naše tradičné chápanie kultúry. Nie Deep Purple, ale fujary a Kazačok nám treba. A čo tie západné filmy plné sexu? Načo je nám polohovanie? Stačí farárska poloha...Kedy je žena najpobožnejšia? Keď leží na krížoch a prijíma telo pánovo...

Nám už len tie naše hodnoty treba

Padnúť na kolienka a modliť sa za Báťušku Cára

 

 

 

 
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto zneužije urgentný príjem zaplatí desať eur, navrhuje Drucker

Viac ako 70 percent výjazdov záchraniek k pacientom, ktorých dovezú na nemocničnú pohotovosť, je podľa analytika zbytočných.

KOMENTÁRE

Plátanie dier v zdravotníctve

Rizikom sú príhody s fatálnym následkom, ktoré imidž dobrej reformy neurobia.

ŠPORT

Asociácia dala lyžiarkam ultimátum, výsledok je neistý

Znepriatelené strany sa nevedia zhodnúť.


Už ste čítali?