Igor M. realizuje skvelú sebazviditeľňovaciu prácu - Vešia mediálne mucholapky

Autor: Martin Škopec Antal | 15.7.2015 o 9:35 | (upravené 15.7.2015 o 9:48) Karma článku: 5,85 | Prečítané:  864x

Igor M. realizuje skvelú  prácu. "Niečo" tresne, dá to toho "niečoho" slovo peniaze a obec blogerská, či novinárska prežíva nesmierne vzrušenie. Podobné vzrušenie bolo v Podtatransku prítomné aj za tatka Mečiara

Tento duševne nevyrovnaný politický amatér taktiež vešal mediálne mucholapky. Ktože si už dnes na ne spomenie. V danom čase však boli nesmierne populárne a väčšina "múch" na ne s radosťou sadala. Novinár na Mečiara reagoval podobne ako babka Pagáčová z Hornej Púpavovej. Obaja si povedali: "niečo na tom jeho vyhlásení bude...veď je politik...má svoje informačné zdroje...posunieme ďalej...nech si poklebetíme..." A klebetilo sa až do príchodu generalisima Róberta F., ktorý z klebetenia žije dodnes.

V SR majú deštruktívne "osobnosti" úspech, najmä ak si začnú nahovárať, že sú profesionálni politici. V skutočnosti ide o Buratinov, ktorí sa mylne domnievajú, že v rukách držia bezpečnosť štátu. To, čo občas v rukách držia je bambus ich mindrákov. Stačí, aby si začali nahlas uľavovať a už sú z toho dlhosiahle komentáre.

Za danej situácie je v celku možné, že premiérom bude dlhodobo niekto, kto politike nerozumie, zato ale dobre rozumie spôsobu komunikácie so slovenskou krčmou. 

Bude raz Igor M. premiérom? 

  

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Dá vám 5000 eur na auto

Úspešnosť dotácie je otázna.

KOMENTÁRE

Prečo sa chce Bednár zhovädiť ako propagandista premiéra

Tomáš je z iného sveta, jemu sa dá rozumieť.


Už ste čítali?