Ako pomôcť Róbertovi Ficovi v boji za Róberta Fica?

Autor: Martin Škopec Antal | 23.9.2015 o 21:15 | Karma článku: 11,28 | Prečítané:  1096x

Ako pomôcť Róbertovi Ficovi v boji za Róberta Fica? Neveriť si, tváriť sa, že bez neho (Hlava Pomazaná) by sme už ráno ani nevedeli vstať z postele a neustále dookola opakovať, že sme len obyčajní, bežní ľudia, obete "kapitalizmu"

Nedávno mi istý bloger (inak oponent premiéra) povedal: "radšej nech do roku 2020 vládne Fico, akoby tu mali byť utečenci". Takže Fico je zrazu mňam, lebo "bojuje za nás", ale utečenci sú fuj, pretože "nás chcú obsadiť a zmeniť našu kultúru, našu hodnotovú orientáciu". Je to ako za Tatka Mečiara (tiež Hlava Pomazaná). Radšej ho mať za doživotného premiéra, akoby nás mali "obsadiť Maďari". Ozaj... Maďari nám už nechcú ukradnúť zdroje pitnej vody a bohatú vegetáciu? Už nechcú provokovať autonómiou? Sú mňam, lebo teraz už máme iného "nechutného" nepriateľa na prežúvanie?

Niekdajší mladý chalan, ktorý kupoval (nosil) starším spolusúdruhom z obchodu do centrály SDĽ vlašák a čerstvé pečivo je na najlepšej ceste k ústavnej väčšine. Stačí tak málo. Najprv sa tváriť priblblo, oddane, nechápavo. Neskôr treba začať trieskať do stola a kričať, že svet nás chce zožrať (aj so šalátom a pečivom).  

Niekde v pôrodnici, niekde na Slovensku sa (možno) práve narodil ďalší MečiarFico. Ten, ktorý bude v roku 2065 verejne tvrdiť, že slobodné voľby už nie sú potrebné, lebo krajina má múdru vládu a ...

... múdre obyvateľstvo, ktoré sa už nemusí zaťažovať rozhodovaním...  

  

 

       

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Po sneme: nejde o reštart, ale o štukatérske práce

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.


Už ste čítali?