Reakcia na reakcie k článku: Je heterosexualita chorobou?

Autor: Martin Škopec Antal | 16.12.2012 o 7:37 | (upravené 16.12.2012 o 8:36) Karma článku: 6,61 | Prečítané:  1007x

Veľká časť reakcií na môj článok pod názvom: "Je heterosexualita chorobou?" bola ukážkou klasickej obsahovej "divočiny" na diskusnom fóre. Reakcií bolo (je) veľa, čo autora neprekvapuje, keďže sexuálna orientácia a sex sú pre ľudí zaujímavé témy. Rád by som aktuálne pridal niektoré moje reakcie na reakcie čitateľov.

Ukazuje sa, že mnoho heterosexuálov považuje homosexualitu za odlišnosť hodnú opovrhnutia, verejného odsúdenia. Tiež je zrejmé, že homosexuálna komunita často slúži ako terč, na ktorom si komunita heterosexuálna vylieva zlosť. Možno už ani nejde o sexalitu, či sexuálnu orientáciu, ale o to "udrieť si" do "znepriateľeného tábora". Kde je inakosť, tam je príležitosť "robiť ramená" a hrať sa na "konečné riešenia". Jadrom môjho článku bolo (je) tvrdenie, že homosexualita nie je choroba. Homosexualita je len "chybou" v "programe". Táto "chyba" má odlišnosť od sexuálnej orientácie väčšinovej. Lenže... väčšinové postoje (orientácie) považujeme za "dobré" a menšinové za "zlé". Veď väčšina má vždy "pravdu". V reakciách na článok sa (okrem iného) objavuje klasické diskusné klišé, podľa ktorého "príroda nestvorila penis muža na strkanie do miesta iného muža, kam sa strkať nemá" (análny otvor). Spomenutý "argument" znižuje skupinu homosexuálov na úroveň (pod)ľudí, ktorí neuznávajú lásku a pôvab vzťahov. Údajne sa sústreďujú len na telesné prieniky. V danej súvislosti si však ešte položme otázku: Bol penis muža stvorený na prienik do ústnej dutiny ženy a do toho miesta na tele ženy, ktorý rozhodne vagínou nie je?" Reakcie z diskusného fóra sú venované taktiež názoru, že homosexuálna komunita má v úmysle zapĺňať väčšinový heterosexuálny priestor a vnášať do neho "choroboplodné zárodky" za účelom "zničenia" pravidiel a civilizačných hodnôt väčšinovej (heterosexuálnej) populácie. Opäť si položme otázku: Koľko je homosexuálov, koľko heterosexuálov a aké sú názorové a politické preferencie homosexuálov? Alebo inak: Akú relevantnú moc má homosexuálna obec voči heterosexuálnej väčšine? Odpoveď: Takmer žiadnu. Reči slovenských liberálov a pseudoliberálov o potrebe zavádzania registrovaných partnerstiev do života spoločnosti a adopcie detí zo strany homosexuálov sú len súčasťou politickej agendy. Jej cieľom je "byť na očiach" a byť na bilboardoch. Získavanie voličov má rôzne podoby. Niekto sa "nabaľuje" na rečiach o sociálnej rovnosti a niekto na rečiach o "spravodlivosti" v oblasti sexuálnej orientácie. Na záver toľko: Ak je homosexualita (a teda sexuálna orientácia) chorobou, tak v začiatočnom a konečnom dôsledku je chorá Matka príroda, lebo ona stvorila homosexualitu (zjednodušene napísané). Podáme na ňu trestné oznámenie za plodenie rôznosti na tejto planéte? A komu? Vesmírnemu kolégiu policajtov - sudcov - mudrcov?
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Lipšic dostal za nehodu z minulého roka podmienečný trest

Súd odsúdil bývalého poslanca Lipšica.

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?