Premér pracuje a bdie - Vianočné sviatky budú veselé a pokojné

Autor: Martin Škopec Antal | 19.12.2012 o 9:43 | (upravené 19.12.2012 o 10:42) Karma článku: 17,95 | Prečítané:  936x

Cestujúc rannou mestskou nahromadenou dopravou do otvoru pracovnej každodennosti "nechtiac" odpočul som rozhovor skupinky dôchodcov o láskavej starostlivosti pána slovenského premiéra o "ľud tejto krajiny" formou jeho občasných návštev na ministerstvách (pod názvom: Kontrolný deň rezortu).

Zamyslel som sa naď "rečou ľudu" i pomyslel si: Pán premiér XXXL veľkosti myšlienkových rozmerov musí navštevovať ministerstvá, aby nás následne presvedčil, že vládou naprogramovaný život bude klapať ako má. Vlaky budú odchádzať a prichádzať načas, policajti pochtytajú všetku zlodejskú zberbu a handry upratovačiek budú na ministerstvách naďalej pripravené ostraňovať každú neželanú "protislovenskú" nečistotu usadenú na chodbách, či toaletách. Aj masmédiá občasne svoj hodnotovo - obsahovo vyplienený priestor zapĺňajú "informáciou" o návšteve premiéra v tom ktorom rezorte. Že kontrolný deň rezortu je v skutočnosti iba propagandou si uvedomuje ten, kto nezabudol na tlačovo - rozhlasovo - televíznu propagandu Červenokožcov z pred roku 1989. Súdruhovia zo pseudorevolučno - nepseudoprispatej strany rozdávali počas svojich návštev vo fabrikách úsmevy adresované robotníkom, ktorí boli oblečení v až podozrivo čistých montérkach. Plán splnený na 1600 percent! Ako inak... Aj náš Starostlivec o blaho národa sa snaží vytvárať dojem, že súčasná vládostrana má pod kotrolou každú nemaličkosť aj maličkosť. Propagandistické ťaženie pokračuje v prerušovaných intervaloch a mesmédiá predhadzované mediálne sústo konzumujú. Po prežutí vypľújú do hrnca verejného "záujmu". Nie iba dôchodcovia môžu potom nadobudnúť dojem, že premiér spáva len dve hodiny denne a zvyšok času pracuje v prospech celku. Ach tie volebné preferencie "nešťastné". Otázka znie: Môže premér po "kontrole" verejne kritizovať prácu ministerstva, ktoré je súčasťou vlády jednej strany (JEHO STRANY)? Odpoveď: Nemôže, nechce, nemusí. Účelom takzvaných kontrol je spomenutá propaganda. Ľudovo povedané (napísané) OBLBOVANIE "más". Predpokladám, že v čase VIANOC nás náš "ľudový liečiteľ" ešte zaskočí nejakou tou "nečakanou" návštevou... Rukou pomyselnou - nežnou pohladí po hlavách svojich podriadených a pre masmédiá povie, že VIANOCE budú pokojné a veselé. Veď akoby aj nie, keď ON bdie a takmer nespáva, zatiaľ čo ľud sa radostiam sviatkov oddáva.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Lipšic dostal za nehodu z minulého roka podmienečný trest

Súd odsúdil bývalého poslanca Lipšica.

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?