"Konštruktér" Ján Č. provokuje a zabáva sa...

Autor: Martin Škopec Antal | 10.7.2014 o 15:30 | Karma článku: 7,68 | Prečítané:  1145x

"Konštruktér" viet a tém Ján Č. provokuje a zabáva sa. V nedávnom článku na blogu "vytiahol" ním milované Rusko a opäť nám predviedol, ako ľahko je možné vyvolávať reakcie na reakcie pomocou totálneho prieniku do krajiny absurdna. Samozrejme, že Rusko "nikto nezdolá". A "nejaký" Západ už vôbec nie... Niekdajší predseda KDH ešte počas svojho predsedovania deklaroval, že sem - tam je ochotný ísť za hranicu "možného". Západ je vlastne diktatúra, Rusko je demokracia, Vladimír Mečiar "založil samostatnú SR", prítomnosť Slovenska v NATO je omyl a ostatné je vecou nekonečnej konverzácie na diskusnom fóre spoločenského klebetenia. Ján Č. je vzdelaný človek, ktorý má nadhľad, no rád sa zabáva na účet nepripraveného pozorovateľa. Z jeho strany ide o manipuláciu, efekt, sebarelaxovanie. Manipuláciou sa snaží oslobodzovať vedomie pozorovateľa od pút logiky... a je mu jedno, či úspešne, alebo neúspešne...

Ján Č. si uvedomuje ono známe, že ľudia chcú čierne a biele. Chcú na niekoho nadávať a niekoho zbožňovať. Tému RUSKO a jeho POLITIKA používa ako povestné (dráždivé) červené súkno. Pri výške svojho IQ musí vedieť, že súčasná (a nie iba súčasná) ruská politika je cestou do 19. storočia. Musí vedieť, že V. Mečiar nebol zakladateľom SR (v danom čase bol "iba" premiérom, ktorý asistoval pri rozpade ČSFR). Musí vedieť, že Slovensko nemalo inú možnosť, ako stať sa členom NATO. 

Provokovanie Jána Č. by nemalo vadu v prípade, ak by išlo o tzv. bežného blogera, ktorý občas pichá do osieho hniezda. Ján Č. však nie je "nejaký" bloger. Bol premiérom SR a predsedom hnutia, ktoré je (napriek svojmu momentálnemu zamrznutiu v jazere "tichej" kolaborácie so Smerom - SD) značkou.

Názor ("názor") Jána Č. má stále váhu, teda aspoň v určitých zónach spoločenskej skladby. Ktovie, ako (citovo intenzívne) prežíva svoje mentálno-textové mixovanie, keď píše článok (prípadne, keď si číta reakcie naň)... 

Ešte za socializmu chodil (chronicky dobrovoľne) na sovietske vojnové filmy a to "za každú cenu". Keď nebolo divákov a v kine teda nebolo pre koho premietať, Ján Č. si premietanie vydupal. 

Jednoducho si chcel urobiť dobre a ešte zopár ľudí naštval.

V danej súvislosti je textové snaženie niekdajšieho predsedu KDH pochopiteľné. Ako dobre, že sa nestal prezidentom...

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Lipšic dostal za nehodu z minulého roka podmienečný trest

Súd odsúdil bývalého poslanca Lipšica.

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?