Súložením za mier a socializmus!

Autor: Martin Škopec Antal | 8.11.2014 o 8:30 | (upravené 8.11.2014 o 8:41) Karma článku: 6,75 | Prečítané:  1876x

Súložením za mier a socializmus! Tak by sa dal nazvať postoj komunistickej propagandy k ľudskej sexualite a sexuálnemu zvláčňovaniu subjektov ľudského vzhľadu. Tak, ako pre krešťanstvo bolo hriechom súloženie pre radosť, rovnako tak bolo radostné vytešovanie sa z milovania hriechom pre stranu, ktorá sa rozhodla prevalcovať ľudskú prirodzenosť. Chorá (totalitná) ideológia sa pridržiavala onoho známeho: Užívať si to áno, ale pre blaho najvyššieho, pre stranu, pre kolektív. Pohlavné orgány predsa musia slúžiť orgánom strany a nie pre vlastné potešenie!  Najprv My až potom Ja.  

Podľa komunistickej ideológie sa mal tzv. socialistický človek oddávať hlavne pracovnému nasadeniu, blahu vlasti a rodine, ktorá "je základnou jednotkou spoločnosti". Vraj najprv práca a až potom zábava. Ak polohovanie, tak pracovné. Keď My dvaja v postielke, tak pre "výrobu" nového človeka, oddaného sektárskej ideológii.

"Robotnícka trieda" však dokázala nájsť v sexe zábavu aj mimo rámca dozoru KSČ. VládoStrana sa síce pchala do súkromia, kde mohla, ale do postele (ne)súdruhov sa dostať nevedela. Tam, kde gynekológ hľadal problém, nachádzala robotnícka trieda potešenie. Ani kresťanstvu sa nepodarilo presvedčiť ľudí, že súloženie pre zábavu je hlúposť. Matka Príroda je proste "dekadentná" a príliš liberálna.

Členovia strany boli taktiež "iba" ľudia. Na schôdzach drístanie o vznešenostiach socializmu, po schôdzach reči o "kefovaní". Na schôdzach odsudzovanie "zlej" západnej kultúry "plnej sexu a násilia" a doma tiché masturbovanie nad porňákom prepašovaným kolegom - súdruhom z ciest v NSR. Obrana socializmu sa končila tam, kde začínala prirodzená radosť z existencie toho svojho "nástroja".

V "socialistickej kultúre" bolo ľudské telo zobrazované a prezentované najmä v súvislosti s "dokonalosťou nového človeka". Podobne, ako v propagande nacistickej, aj v propagande komunistickej malo ísť o potlačenie "rušivého" momentu dráždivosti. Ak "nahota", tak iba na plážach, či počas letnej brigády. Mládež študujúca, brigádujúca. Mládež pracovne stoporená.

Vtip z obdobia socializmu: Možno sa na 1. mája milovať? Áno, ale tak, aby pôžitok z toho nebol väčší, ako pôžitok z účasti v prvomájovom sprievode.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Návrat Ščurka z basy k hokeju: vražda, klamstvá aj podozrenie z korupcie

Pôvodne mu hrozilo až 20 rokov. Prečo dostal hokejista Ščurko za brutálnu vraždu rozhodcu Mareka Liptaja len mierny trest.

ŠPORT

Saganov debut na MS: žalúdočné problémy a hnev

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria 20 rokov.


Už ste čítali?