Rok 2015: Príprava na ústavnú väčšinu Smeru - SD a KDH

Autor: Martin Škopec Antal | 30.12.2014 o 9:10 | Karma článku: 9,07 | Prečítané:  1023x

Z hľadiska politického bude rok 2015 prípavou na ústavnú väčšinu Smeru - SD a KDH. Budúce vládnokoaličné spojenectvo uvedených subjektov treba vnímať v kontexte chápania mentality ich voličskej základne, ale aj v zmysle videnia sebadeštrukčnej činnosti strán a straničiek, ktroré sa budú navzájom popravovať tupou sekerou. Predseda KDH správne (aj keď neverejne) konštatuje, že strany opozície sú v troskách. Faktom je, že ešte vznikne veľa strán a straničiek absurdného razenia, ktoré dodajú bolestnému predvolebnému divadielku to "správne" korenie.  

Volebná kampaň KDH sa začína siedmeho februára 2015. Volebná kampaň Smeru - SD je permanentná a neotrasiteľná vo svojom odhodlaní vyrábať kar z každej oslavy (a naopak). Spojenectvo pochmúrností, strašenia, hier a pseudoochranárstva je najlepšou šancou vytvoriť rodinu na úrovni vládnej spolupráce. Ostatné bude vecou vzájomnej konverzácie pozostatkov, ktoré sa horko-ťažko dostanú do parlamentu (nová DaDaopozícia).

Budúca koaličná spolupráca Smeru - SD a KDH je prirodzená a vypočítateľná. Svoju politiku vnímajú ako nástroj na "riadenie spoločnosti". Štát, ako forma komunikácie medzi učiteľom a žiakom. V Smere - SD a v KDH sa skutočne domnievajú, že človek by nemal len tak spontánne plávať v jazere plurality. Treba mu povedať, čo je vhodné, čo nevhodné, kde je voda hlboká a kde je naopak vody menej. Riadená demokracia, riadený vzťah k matérii, k duchovnu, k ľudskej sexualite a ku všetkému, čo je ešte uSmerniteľné. Spojenie marxistického nazerania na spoločenský organizmus PLUS kostolnícka politika. Nie rovno diktatúra, ale porcovaná demokracia orbánovského formátu.

Rok 2015 bude prípravou na ústavnú väčšinu Smeru - SD a KDH. Zároveň však aj v novom roku budeme môcť hovoriť svoje NIE a to je podstatné.

Bezpohlavné pritakávanie prenechajme ľuďom, ktorí cítia priam chronickú potrebu nechať sa ovládať, lebo neveria tomu, že môžu niečo zmeniť. 

Pošlime im slová klasika: Odvracajú sa od skutočnosti, ktorá sa im nepáči a zbožňujú klam, keď ich oslňuje...

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?