Politika Aliancie "za rodinu" je vyjadrením podpory voči politike Kremľa

Autor: Martin Škopec Antal | 27.1.2015 o 19:02 | Karma článku: 8,90 | Prečítané:  1278x

Politika Aliancie "za rodinu" je čiastočne vyjadrením podpory voči politike Kremľa. Tej politike, ktorá sa na občanov krajiny pozerá ako na ľudí A katégórie a ľudí B kategórie. Kremeľ dianie v Európe sleduje  pozorne. V dohľadnom čase bude pre svoje snaženia potrebovať spojencov. Najprv na úrovni propagandistickej a neskôr (možno) aj na úrovni politickej - spojeneckej. Putinovcom sa nadchádzajúce slovenské referendum z hľadiska propagandistického hodí. Môžu konštatovať, že malá stredoeurópska krajina práve demonštruje "svoj odpor voči dekadentnej politike Západu". Vladimír Vladimírovič Putin už v podstate na Slovensku spojencov má. Ideovo nie len v Aliancii, ale čiastočne aj v KDH, či v Smere - SD. Spomenuté subjekty sú mentálnym potomkom HSĽS, najmä tej z rokov 1939 až 1945. Fakt, že Róbert Fico je zástancom SNP je irelevantný, pretože on je tým, čím ho chce väčšina aktuálne mať. A v KDH tiež vedia, čo je pragmatizmus a čo reálna láska k určitej ideovej orientácii. "Najprv demokratizácia, až potom demokracia", povedala by živá politická mŕtvola z roku 1968.    

Homosexuál je Židom Slovenska

V nadchádzajúcom referende nejde ani tak o sexuálnu orientáciu, sexuálnu výchovu na školách, či rodičovstvo. To sú len pozliepané slová, zástupné textové prvky. V skutočnosti ide o akési podprahové (málo viditeľné) ideovo - mentálne navrátenie sa do čias, kedy bolo možné "niekoho" označkovať a dať mu nálepku chorého, odsúdeniahodného nepriateľa. Keďže na Židov sa z poschodia vysokej politiky beztrestne nadávať nedá (teda dá, ale nie bez dôsledkov), tak naši zástancovia národnej čistoty si z homosexuála urobili akéhosi abstraktného, nenávideného Žida, ktorého predhadzujú davu. Povedané inak: Homosexuál je Židom Slovenska. 

"Prezident" a kňaz Jozef Tiso by mal radosť

Ak by mal "prezident" a kňaz Jozef Tiso možnosť poprechádzať sa po dnešnom Slovensku, tak by bol plný spokojnosti a vnútorného šťastia. Videl a počul by, že jeho ovečky (nositeľky fobického genetického kódu) sa správajú podobne, ako ovečky z obdobia "jeho" Slovenského štátu. A keby si prečítal najnovšie Blogy Jána Čarnogurského, tak by snáď ani neuveril, že Nemecko prehralo druhú svetovú vojnu. Mnohé a odhaľujúce je aj v rétorike už spomenutej Aliancie a KDH. A mnohé a odhaľujúce je aj v rétorike katolíkov, ktorí sa mentálne zasekli v časoch, kedy sa zo Slovenska "záhadne postrácalo" asi 65 000 Židov. Mimochodom: Je to práve nemalá časť predstaviteľov a fanúšikov slovenskej katolíckej cirkvi, ktorá zastáva názor, že prezident Tiso o deportáciách a vraždení nevedel. Bodaj by aj vedel. Veď bol "len" prezidentom.    

Genetický kód HSĽS

Je to práve genetický kód HSĽS a vidiecke uznávanie takzvaného zdravého sedliackeho rozumu, čo v odporcoch systému parlamentnej demokracie hecuje staronové pudy. Potrebujú sa profilovať na témach, cez ktoré deklarujú svoj pocit civilizačno - kultúrnej nadradenosti. Ide o akési teplé, zatiaľ málo viditeľné  politické spojenectvá, ktoré časom vyústia do spojenectva pevného, viditeľného.

Bratov si človek nevyberá, priateľov áno

Vladimír Vladimírovič ľudovému hlasovaniu tlieska už teraz. Mentálne spojenectvá sú skutočné. Ako povedal klasik: Bratov si človek nevyberá, priateľov áno.   

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Návrat Ščurka z basy k hokeju: vražda, klamstvá aj podozrenie z korupcie

Pôvodne mu hrozilo až 20 rokov. Prečo dostal hokejista Ščurko za brutálnu vraždu rozhodcu Mareka Liptaja len mierny trest.

ŠPORT

Saganov debut na MS: žalúdočné problémy a hnev

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria 20 rokov.


Už ste čítali?